Kontakta oss

Fors Industrier AB
Box 21,
SE-844 22 Bispgården
Besöksadress:
Industrivägen 21-23
SE-844 41 Bispgården
Telefon: 0696-68 10 30
Fax: 0696-68 10 39

Press
Är du journalist och är intresserad av något av våra varumärken eller produkter.
Kontakta kommunikationsansvarig Anders Ljung så hjälper han dig vidare.
E-post: anders.ljung@forsindustrier.se eller ring 0696-68 10 41.

Håkan Ljung
vVD
Telefon: 0696-68 10 42
E-post: hakan.ljung@forsindustrier.se

Krister Leijon
Produktionschef
Telefon: 0696-68 10 36
E-post: krister.leijon@forsindustrier.se

Per Edvall
VD, Konstruktions och utvecklingschef
Telefon: 0696-68 10 44
E-post: per.edvall@forsindustrier.se

Kajsa Eriksson
Inköp
Telefon: 0696-68 10 47
E-post: kajsa@forsindustrier.se

Anders Ljung
Marknadschef
Telefon: 0696-68 10 41
E-post: anders.ljung@forsindustrier.se

Mattias Laurin
Eftermarknad
Telefon: 0696-68 10 33
E-post: mattias.laurin@forsindustrier.se

Vanda Crkvencic
Administration
Telefon: 0696-68 10 34
Fax: 0696-68 10 39
E-post: vanda@forsindustrier.se