Kontakta oss

VI UPPDATERAR FÖR TLLFÄLLET VÅR HEMSIDA
Se nedan för kontaktinformation.

Press
Är du journalist och är intresserad av något av våra varumärken eller produkter.
Kontakta kommunikationsansvarig Peter Jakob så hjälper han dig vidare.

Peter Jakob
VD
Telefon: 0696-68 10 45
E-post: peter.jakob@forsindustrier.se

Per Edvall
Konstruktion och utveckling
Telefon: 0696-68 10 44
E-post: per.edvall@forsindustrier.se

Krister Leijon
Produktion
Telefon: 0696-68 10 36
E-post: krister.leijon@forsindustrier.se

Vanda Crkvencic
Administration
Telefon: 0696-68 10 34
E-post: vanda.crkvencic@forsindustrier.se

Kajsa Eriksson
Inköp
Telefon: 0696-68 10 47
E-post: kajsa.eriksson@forsindustrier.se

Andreas Stenklyft
Support, marknad
Telefon: 0696-68 10 49
E-post: andreas.stenklyft@forsindustrier.se

Mikael Fridh
Key Account Manager
Telefon: 0696-68 10 33
E-post: mikael.fridh@forsindustrier.se

Ola Viklund
Support, eftermarknad
Telefon: 0696-68 10 41
E-post: ola.viklund@forsindustrier.se